Planujesz firmową Wigilię?
Przedświąteczne spotkanie z przyjaciółmi czy rodziną?
A może poszukujesz świątecznych smaków, które doskonale odnajdą się na Twoim świątecznym stole? To wszystko znajdziesz w Restauracji Janus.

Święta Bożego Narodzenia to czas radości i spotkań nie tylko w gronie rodziny i bliskich, ale to również czas spotkań biznesowych. To idealna chwila na podsumowanie i podziękowanie za mijający rok, podziękowanie za owocną współpracę.

Mając to wszystko na uwadze wychodzimy Państwu na przeciw z propozycją świątecznego, firmowego spotkania w naszej restauracji.

FIRMOWA WIGILIA

Wyjątkowe miejsca na Wigilię firmową? Restauracja Janus jest dobrym miejscem do spędzenia miłych, również przedświątecznych chwil w gronie współpracowników. Wspaniale udekorowana, oddająca świątecznego ducha i przywołująca najlepsze wspomnienia. Miejsce idealne na firmowe spotkanie, które na długo pozostanie w pamięci. Pomożemy w stworzeniu świątecznej atmosfery, zajmiemy się pełną obsługą, a przede wszystkim dostosujemy ofertę do Państwa indywidualnych preferencji. Jesteśmy w stanie przygotować spotkanie dla 50 osób .

Przedświąteczne spotkanie w gronie najbliższych? Bardzo dobry pomysł! W Restauracji Janus poczujecie się jak w domu. Zadbamy o każdy szczegół, aby Państwa wieczór był świąteczny i niezapomniany.

W sprawie organizacji przedświątecznego spotkania i poznania szczegółów
prosimy o kontakt pod adresem: janus.elk@op.pl