Oferta SPA

Pensjonat Janusspecjalnie dla swoich gości stworzył możliwość , dzięki której można się zrelaksować i zadbać o harmonię ciała i ducha. Pomyśleliśmy o wielu sposobach wypoczynku i regeneracji organizmu za pośrednictwem profesjonalnego gabinetu kosmetycznego Beauty Center & fitness , który umożliwia skorzystanie z bogatej propozycji zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, zabiegów z zakresu medycyny estetycznej ,masaży - zarówno dla Pań jak i Panów , solarium , fitness ,siłowni oraz salonu fryzjerskiego .

Nasza oferta to propozycja przeznaczona dla osób, które poszukują ucieczki od codzienności, dedykowana dla osób zmęczonych i zestresowanych , zainspirowana też częstą organizacją wieczorów panieńskich i kawalerskich oraz pobytami weekendowymi par, które pragną na kilka dni oddalić się od codzienności i oddać się zmysłowym rozkoszom SPA.

Specjalnie dla gości pensjonatu Janus 5% rabatu na wszystkei zabiegi kosmetyczne i masaże. Przy minimum 3 zabiegach kosmetycznych nieograniczone bezpłatne korzystanie z siłowni w godz 8:00 - 15:00

Rezerwacja BEAUTY CENTER & FITNESS
Ełk, ul. Słowackiego 13
tel. (087) 621 65 79
Godziny otwarcia:
pn-pt 8:00-21:30
sob 8:00-18:00
www.beautyfitness.pl